Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiGrunty rolne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka Sędziejowice

Cena: 56 000 zł / Działka z WZ

Opis nieruchomości

*** Działka na wsi ***

Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 4400 m 2 z prawem zabudowy dla części działki. Działka położona jest we wsi Sędziejowice-Kolonia, powiat łaski, w niedalekim sąsiedztwie lasów i łąk, w otoczeniu domów jednorodzinnych.

W sąsiedztwie nie są prowadzone gospodarstwa rolne.

Dla działki nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Woda, kanalizacja i prąd w drodze, działka nie jest ogrodzona.

Dojazd do działki drogą asfaltową .

Nieruchomość położona jest w niedalekim sąsiedztwie Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego Sędziejowice, a jednocześnie w odległości ok.1 km od centrum gminy Sędziejowice. Na terenie centrum gminy w obrębie kilkudziesięciu metrów znajdują się sklepy, szkoła, biblioteka, ośrodek zdrowia, apteka, urząd gminy, przystanek autobusowy. Doskonałe miejsce dla Rodzin ceniących spokój i cieszących się obcowaniem z naturą, a jednocześnie nie jest to miejsce odosobnione.

Lokalizacja: 1 km od centrum gminy Sędziejowice, 20 minut od Łasku, 20 minut od Zduńskiej Woli, 2 km od stacji PKP w Kozubach. Wieś położona wzdłuż drogi 481 Łask - Wieluń.

Jest to jedna z nielicznych wsi powiatu łaskiego posiadająca podłączenie do sieci kanalizacyjnej.

 

Zapraszamy!

:KONTAKT DO AGENTA

Sebastian Raszewski

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 06.05.2024, 11:10, zakończenie: 29.06.2024, 21:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


SRaszewski

 691 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sędziejowice-Kolonia (gmina Sędziejowice)

Informacje dodatkowe

  • Sebastian Raszewski Tel. 691 57 46 51