Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracySzukam pracyPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Coś stabilnego szukam.

Oferta wygasła.Wynagrodzenie (netto): 2 363 zł / miesiąc

Witam serdecznie, poszukuję pracy stałej. Aktualnie pracuję w ochronie w łodzi 24/48h, lecz z racji odległości i kosztów dojazdu, zmuszony jestem na zmianę na coś bliższego bądź coś co nie narazi mnie na koszty dojazdu. Pracowałem także przy obsłudze lini produkcyjnej w zakładzie cukierniczym (od pieca po zamowienie). Posiadam książeczkę sanepidowską oraz Prawo Jazdy kat. B. Oraz Orzeczenie 2 stopnia dla pracodawcy który by chciał korzystać z PEFRON. 
Może być praca ochrona, kierowca itp. Praca nocna, system 12/24, 24/48. Dogadanie się w róznych kwestiach jestem otwarty, co oczy nie widzą to skarbówce nie żal. ;)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Rozpoczęcie: 24.04.2022, 23:16, zakończenie: 24.05.2022, 23:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Glosny1

  784 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łask (gmina Łask)