Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Posadzki Żywiczne Epoksydowe Kamienny dywan

Oferta wygasła.TARASY / BALKONY / SCHODY /GARAŻE / PIWNICE / POSADZKI PRZEMYSŁOWE

Najnowsze technologie HYDROIZOLACJI!!!

Szczelna izolacja przeciw wodna!!!

Uszczelnianie nowych jak i starych powierzchni.

Oferujemy remont lub wykończenie:

-tarasów

-dachów

-balkonów

-schodów

Technologia jakiej używamy pozwala na wykończenie powierzchni wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. System, został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Łączy w sobie właściwości hydroizolacyjne, a jednocześnie zapewnia estetyczne i ciekawe wykończenie imitujące np: granit , marmur czy zwykła imitacje betonu (możliwości jest naprawdę wiele).

Dzięki temu twój balkon, taras czy schody będą nie tylko zabezpieczone przed wilgocią i promieniowaniem UV, ale także będą pięknie wyglądać. Możliwość wykonania posadzki antypoślizgowej lub posadzki żywicznej np; w salonie.

System składa się z kilku warstw, które w całości zapewniają pełną szczelność, powłokę łatwą do utrzymania w czystości, a przy tym efekt dekoracyjny.

Zajmujemy się również wykonywaniem posadzek żywicznych w garażu,piwnicach i pomieszczeniach gospodarczych.

Zainteresowanych proszę o kontakt

Firma: Eko-Bud 781433695

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Rozpoczęcie: 16.02.2022, 19:06, zakończenie: 13.08.2022, 09:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


albert90

  781 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska