Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Hala w Brzeskach do wynajęcia


Do wynajęcia obiekt w miejscowości Brzeski z możliwością adaptacji pod klienta.

Jednopiętrowy budynek posiada powierzchnie 2200m2, wewnątrz jest możliwe wyburzenie ścian działowych zależnie od potrzeb klienta na drodze negocjacji.

Nieruchomość mieści  się na ogrodzonej działce o powierzchni prawie 1,5 ha częściowo utwardzonej kostką, w pozostałej części zagospodarowana trawą. 

Cena wynajmu 7380zł brutto  dotyczy wynajmu 600m2 w przypadku większych powierzchni do negocjacji.

Zapraszam do kontaktu.

Numer oferty w naszej bazie: KULU878

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Ostatnie zmiany: 28.05.2021 14:46
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 28.05.2021, 14:43, zakończenie: 17.11.2021, 12:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Brzeski (gmina Sędziejowice)

Informacje dodatkowe

  • Cena wynajmu 7380zł brutto  dotyczy wynajmu 600m2 w przypadku większych powierzchni do negocjacji.