Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Agent Nieruchomości

Do naszego biura  poszukujemy osoby na staż/pracownika na stanowisku agent nieruchomości (powiat łaski) :)

Szukamy osoby, która:

➡️lubi rozmawiać przez telefon,

➡️ jest pełna energii i lubi nowe wyzwania,

➡️ jest komunikatywna, asertywna i pewna siebie,

➡️chce się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenie,

➡️ posiada prawo jazdy kat. B i nie boi się go używać,

➡️obsługa komputera i podstawowe programy to dla niej nie problem,

➡️ zna podstawowe techniki sprzedaży i nie ma problemu z pozyskiwaniem klienta przez telefon

➡️ chce poznać rynek nieruchomości, jego specyfikę, a kto wie, może nawet zdobyć nowy zawód na całe życie.

❗ Wymagany jest status osoby bezrobotnej w Urzędzie Pracy i wiek powyżej 30 lat.

Zakres obowiązków:

✅ koordynowanie procesów sprzedażowych i sprzedaż nieruchomości,

✅ pozyskiwanie ofert nieruchomości,

✅ utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,

✅ prezentacje nieruchomości,

✅ kompleksowa obsługa klienta w zakresie transakcji sprzedaży/kupna nieruchomości.

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania, początkowo staż: stypendium stażowe + prowizja, po ukończonym stażu umowa o pracę: podstawa + prowizja,

wsparcie ze strony osób współpracujących i kadry zarządzającej,

narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy,

ciekawą pracę w dynamicznym zespole

możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od specjalistów rynku nieruchomości.

CV prosimy wysyłać na biuro@emjotnieruchomosci.pl

Zamiast listu motywacyjnego preferujemy krótki filmik ;)

Kontakt:

Zduńska Woła ul. Srebrna 1

www.emjotnieruchomosci.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Ostatnie zmiany: 24.04.2021 14:00
Wygasa za 2 dni
Rozpoczęcie: 24.04.2021, 14:00, zakończenie: 22.10.2021, 13:13

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

EMJOT_Nieruchomosci

Lokalizacja

  • Łask (gmina Łask)