Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyRemonty i wykończeniaMalowanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Gładzie, malowanie natryskowo oraz tradycyjnie.

Oferta wygasła.Malowanie natryskowo i tradycyjnie.

Malujemy szybko i dokładnie pokoje, małe mieszkania oraz duże i trudne powierzchnie. Malowanie natryskowe sprawdza się w przypadku ścian i sufitów, mieszkań i domów, klatek schodowych, biur, obiektów sportowych, hal produkcyjnych, elewacji itp.

Gładzie metoda natryskową.

Oferujemy szpachlowanie metodą natryskową agregatem Graco. Agregat ten skraca czas pracy o 70% oraz zaoszczędza 30% materiału. Zdecydowanie lepsza jakość wykonania niz nakładanie tradycyjne. Technologia natryskowa jest zdecydowanie efektywniejsza od ręcznej ponieważ cała powierzchnia jest pokryta równomierną grubością gładzi . Szlifowanie mechaniczne szlifierkami oscylacyjnymi daje bardzo dobry efekt końcowy.

Zabudowy z G.K

. -sufity podwieszane z karton gipsu

-ścianki działowe z karton gipsu

-inne zabudowy z karton gipsu ( np rur) Dobre ceny, krótkie terminy.

Zadzwoń 793303022

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Rozpoczęcie: 29.10.2020, 09:39, zakończenie: 28.11.2020, 09:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MarcinK

  793 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łask (cały powiat)