Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedawca/Magazynier Hurtownia Artykułów Sanit

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Sprzedawca/Magazynier

Miejsce pracy: Łask

Region: Łódzkie

Opis stanowiska:

reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem,
prowadzenie sprzedaży i stosownej dokumentacji,
doradzanie klientom oraz kontakt z podwykonawcami.
obsługa systemu zamówień, oraz kontakt z dostawcami i producentami.
wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu,
organizacja powierzchni wystawienniczej.

Wymagania:

wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
prawo jazdy kat.B
podstawowa znajomość obsługi komputera
gotowość do samorozwoju
chęć do pracy

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Narzędzia potrzebne do pracy
Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
Szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków.
Szkolenia pozwalające zdobyć wiedzę z zakresu budowy instalacji sanitarnych i grzewczych, nowoczesnych, ekologicznych źródeł ciepła(pompy ciepła, fotowoltalika, rekuperacja ciepła, oczyszczalnie ścieków itp.)
Doświadczenie w pracy w branży instalacyjnej ( znajomość rynku, technologii , metod sprzedaży)
Doświadczenia w pracy z informatycznymi programami obsługi sprzedaży
Możliwość osiągnięcia statusu samodzielnego sprzedawcy
Możliwość awansu poziomego i pionowego w strukturze firmy
Pracę w licznym zgranym zespole

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 18.05.2020, 15:37, zakończenie: 08.03.2021 10:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

biuro_hydra

 696 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łask (gmina Łask)