Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

112,20 do wynajęcia w Łasku

Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 112,20 m.kw. położony przy ul. Jana Pawła II 1 w Łasku.

Skrajny lokal na parterze z bezpośrednim wejściem z ulicy znajduje się w budynku handlowo – usługowym w którym od lat funkcjonuje placówka bankowa, apteka, sieciowy sklep mięsny.

Wysoki na 3,5 m lokal z przestronną salą główną o pow. 82 m.kw, pomieszczeniem biurowym (6,50m.kw), socjalnym (6,30 m.kw.), porządkowym (3,20 m.kw.), WC (2,90 m.kw) i komunikacją.

Ulica Jana Pawła II jest uznawana w Łasku za główną ulicę handlowo – usługową. W najbliższym otoczeniu lokalu znajduje się dyskont spożywczy BIEDRONKA, NZOZ, szkoła i mnóstwo innych punktów handlowo – usługowych i placówek edukacyjnych.

Otoczenie biznesowe, bliskość placówek użyteczności publicznej oraz dużego osiedla mieszkalnego gwarantuje w tym miejscu duży ruch zarówno samochodowy jak i pieszy.

Bardzo ważnym ATUTEM są miejsca parkingowe znajdujące się bezpośrednio przed lokalem.

Proponowany lokal daje duże możliwości reklamowe: obrendowanie plafonem reklamowym jaki i wykorzystanie okien – wyklejenie, wystawa.

Wszystkie media miejskie.


ZADOWOLONY KLIENT JEST GWARANCJĄ SUKCESU NASZEGO ZESPOŁU. JESTEŚMY TU DLA CIEBIE :)

Zapraszamy na prezentację


Doradca prowadzący ofertę:
Katarzyna Gwizdała
kom. 502 66 60 60
tel. 43 827 50 50


Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Wioleta Piotrowska (licencja nr: 20011).
Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 13.03.2020, 15:20, zakończenie: 22.11.2020, 11:10

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


WGN_Nieruchomosci

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łask (gmina Łask)