Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Instalator kamer/Pomocnik instalatora

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Manbroker Sp. z o.o. dla Klienta z branży administracji biurowej i drogownictwa poszukuje osób do pracy Generalnym Pomiarze Ruchu 2020 na stanowisku:

Instalator kamer
Pomocnik instalatora

Zlecenie będzie polegać na cyklicznym montażu i demontażu systemu wideorejestracji w określonych terminach 2020 roku w wyznaczonych punktach przy drogach krajowych na terenie województwa łódzkiego.

Obowiązki:
- Montaż kamer wg wytycznych
- Obsługa kamer podczas pomiaru (sprawdzenie czy kamera działa)
- Demontaż po pomiarze
- Kopiowanie materiału nagranego podczas pomiaru i przekazanie koordynatorowi
- Przechowywanie sprzętu

Wymagania:
- dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie
- umiejętności manualne
- odpowiedzialność
- mile widziane dysponowanie własnym samochodem dostawczym i drabiną
- konieczność posiadania komputera

Zapewniamy:
- Sprzęt
- Pełne przeszkolenie
- atrakcyjne wynagrodzenie (płatność od jednego punktu pomiarowego)

Wynagrodzenie: 200 zł netto za punkt pomiarowy objęty pomiarem.

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie swojego CV na adres mailowy GPR2020@manbroker.pl.

W związku z rozpoczęciem w dniu 25 maja 2018 obowiązywania przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwanych także RODO), Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny
Informacja dla Kandydata o przetwarzaniu danych osobowych oraz o ochronie prywatności
Informujemy, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk, e-mail: biuro@manbroker.pl.
2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).
5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych.
7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa.
8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych.
Manbroker Sp. z o.o.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 08.01.2020, 15:49, zakończenie: 05.02.2020 14:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

GPR2020

 604 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łask (cały powiat)