Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczeSiewniki i sadzarki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Siewnik poznaniak 6

Oferta wygasła.

Cena: 5 200 zł / maszynę

Sprzedam siewnik poznaniak 6. Szerokość robocza 2,7 m. Sprawny, niepordzewiały, kompletny, skrzynia olejowa, docisk na sprężynach, antyzapychacze (zastawki) redlic, przerzutnik znaczników, kółka wysiewające dzielone, po fabrycznej zwiększonej odległości między redlicami dzięki czemu się nie zapycha, dorobione lekkie brony które sprawują się o niebo lepiej od fabrycznych zagarniaczy. Jak widać ciągle użytkowany, nie jest picowany do sprzedaży

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Rozpoczęcie: 01.10.2019, 19:40, zakończenie: 16.01.2020, 17:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


robert17

  785 [pokaż]

Lokalizacja

  • Widawa (gmina Widawa)