Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Magazynier Łask

Oferta wygasła!

W związku z dynamicznym rozwojem firma VILLARO producent odzieży męskiej, poszukuje do pracy na stanowisku: Magazynier. Oferty prosimy przesyłać na adres biuro@mmer.pl
Miejsce pracy: Łask (woj. łódzkie)

Opis stanowiska:
Szczegóły dotyczące stanowiska u koordynatora salonów pod numerem 731999301 lub biuro@mmer.pl

Wymagania:
umiejętność obsługi komputera;
dokładność i odpowiedzialność w wykonywanych obowiązkach;
dobra organizacja pracy;
zaangażowanie w wykonywaną pracę;
umiejętność pracy w zespole;
Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:
Umowę o pracę,
stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
pracę w młodym, kreatywnym zespole,
możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur firmy

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 17.06.2019, 12:43, zakończenie: 31.07.2019, 09:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

villaro

 731 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łask (gmina Łask)