Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik do zbioru pieczarek

Oferta wygasła.

Zakład produkcji pieczarek we Wronowicach koło Łasku zatrudni osoby do zbioru pieczarek.Opis stanowiska: Praca polega na zbiorze i segregacji oraz pakowaniu pieczarek.Oferujemy:- stabilną pracę,- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / umowa zlecenie,- wynagrodzenie 2000 - 3500 zł (na rękę) - zapewniamy transport do pracy.(Zduńska Wola, Szadek)Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 537-101-770 lub wysłanie CV na adres mailowy bsocha@tenderenda.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Rozpoczęcie: 09.05.2019, 15:09, zakończenie: 08.06.2019, 15:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


tenderenda

  537 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wronowice (gmina Łask)