Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięNieruchomości). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Grunt w dzierżawę pod fotovoltaikę za 8500zł

Szukamy działek do dzierżawy pod farmy fotowoltaiczne !!!Płacimy 8,5 tys. zł na rok za hektar.

Do budowy farmy fotowoltaicznej działka musi spełniać następujące warunki:- powierzchnia powyżej 1,2 ha- teren niezacieniony przez cały dzień, niezadrzewiony- klasa gruntu 4,5,6 i pozaklasowa - brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub uwzględniający instalację fotowoltaiczną- działka poza obszarem ochrony przyrody- brak rowów melioracyjnych i poza terenem zalewowym- linia energetyczna średniego napięcia 15kV maksymalnie 700m od działki- brak zadłużeń i hipotek- wymiary działki nie mniejsze niż 65m- teren płaski lub nachylony w kierunku południa

Płacimy 8,5 tys. zł za hektar na rok.Umowa dzierżawy na 29lat i 11m. Po tym czasie czyścimy pole z instalacji a Ty dalej możesz je uprawiać bogatszy o przynajmniej 250 000 zł

P.S. Linia 15kV to taka która zasila wiejskie transformatory.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Ostatnie zmiany: 01.05.2019 18:04
Wygasa za 5 dni
Rozpoczęcie: 31.03.2019, 23:04, zakończenie: 31.05.2019, 17:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ejziman

  793 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska