Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemSprzątanie i oczyszczanie). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

PRANIE i CZYSZCZENIE dywanów, tapicerek

DLACZEGO AKURAT TO MY POWINNIŚMY WYPRAĆ CI DYWAN?

Oferujemy profesjonalne pranie dywanów, tapicerki meblowej oraz samochodowej wykorzystując znaną na całym świecie metodę prania "na wskroś". Jest to jedyny sposób umożliwiający wyczyszczenie runa dywanu na całej jego długości aż do osnowy dywanu oraz usunięcie zabrudzeń znajdujących się w samej osnowie, gdzie spływają wszystkie zabrudzenia płynne trafiające na dywan, oraz gdzie osadza się piasek i kurz, trafiający tam zarówno z góry, jak i od spodu. Bez prania na wskroś nie mamy możliwości skutecznego rozpuszczenia i wypłukania brudu znajdującego się w głębi runa oraz w osnowie.

DZIĘKI NOWOCZESNYM URZĄDZENIOM GWARANTUJEMY BARDZO SKUTECZNE I EFEKTYWNE CZYSZCZENIE DYWANÓW

Zamów wygodny odbiór dywanu z domu bądź firmy lub dostarcz bezpośrednio do naszego punktu odbioru!
Warta ul. Świętojańska 24

Oferta:
- pranie dywanów,
- pranie tapicerki samochodowej,
- pranie kanap, narożników, foteli, puf, itp.

Pierzemy szybko i solidnie.

Zadzwoń 664 767 780

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Wygasa za 14 dni
Rozpoczęcie: 15.03.2019, 23:27, zakończenie: 12.03.2021, 09:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


1003201005062015

  664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Łask (cały powiat)