Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościDomyParterowe z poddaszem). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Piękna nieruchomość z rzeką i lasem, gm.Widawa

Cena: 1 950 000 zł / nieruchomość

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość z możliwością komercyjnego wykorzystania w gm. Widawa.Nieruchomość ta położona jest w bajecznym miejscu z przepływającą niemalże  przez podwórko rzeką;Składa się z-części "przydomowej" na której znajdują się budynki-a także z części rekreacyjnej z prawie 12ha 80-letniego lasu gdzie przeważają sosny i dęby, z pięknymi polanami i prawie 3km linii brzegowej.Budynki to:Mieszkalny budynek wolnostojący o pow. 775,56m2, oddany do użytku w 2004r.Budynek trzykondygnacyjny W piwnicy znajdują się dwa pokoje, kuchnia, dwie spiżarnie, garderoba, kotłownia i pralnia i łazienka. Na parterze duży salon z oranżerią (87m2), kuchnia z jadalnią, dwie sypialnie, łazienka, garderoba, hall, wiatrołap i dwa tarasy.Na piętro prowadzą nas dębowe schody.Na piętrze 3 pokoje, 2 łazienki, 2 kuchnie, WC i dwa pomieszczenia strychowe.Okna aluminowe i drewniane, drzwi i futryny drewniane robione na zamówienie, podłogi w zależności od pomieszczeń z drewna, parkietu i w terakocie.Dom ogrzewany jest z pieca na biomase 60kw a ogrzewanie parteru możliwe jest także z gustownego kominka który znajduje się w salonie.Woda z przyłącza a także ze studni głębinowej podgrzewana pięcioma solarami . Scieki odprowadzane są do przydomowej oczyszczalni.Dach w domu kryty jest Gontem Orła i ocieplony wełną.Przy budynku znajduje się także murowany dwustanowiskowy garaż.Drugi budynek mieszkalny o powierzchni 120m2, murowany i obłożony balami, nadaje się do remontu.Kompletny MŁYN o wydajności 1 tona zboża na godzinę.Istnieje tu także możliwość odbudowy elektrowni wodnej o wydajności 120kW/h (stare plany do wglądu).Do nieruchomości podłączone są dwa przyłącza energetyczne, jedno bezpośrednio do transformatora (kablem kwadrat 120, 50kW) co w przypadku elektrowni wodnej znacznie zmniejszy koszty inwestycji.Cześć przydomowa ogrodzona jest siatką z kutymi bramami wjazdowymi.Teren doskonale nadaje się na przystań kajakową z całą infrastrukturą, dom seniora, hotel, czy też innego rodzaju inwestycje w zależności od wyobraźni inwestora a zważywszy na możliwość odbudowy elektrowni wodnej i uruchomienia młyna może dodatkowo generować znaczny dochód.

Cena: 1.950.000 zł

 Więcej informacji: Marcin Jarzyński tel 883 027 082 lub marcin.jarzynski@emjotnieruchomosci.pl

EMJOT NieruchomościZduńska Wolaul. Srebrna 1

Więcej ciekawych ofert:www.emjotnieruchomosci.plwww.facebook.com/biuro.EMJOT

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Ostatnie zmiany: 08.04.2022 12:31
Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 08.02.2019, 13:26, zakończenie: 13.07.2022, 11:14

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


EMJOT_Nieruchomosci

  883 [pokaż]

Lokalizacja

  • Widawa (gmina Widawa)