Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaZdrowie i medycyna). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

KOLAGEN RYBI Okazja Promocja+Shaker Gratis

Oferta wygasła.

Cena: 89 zł / Opakowanie 30 saszetek

PROMOCJA! PROMOCJA!! PROMOCJA!!!

NIESTETY   NA DZIEŃ   DZISIEJSZY

ZE WZGLĘDU  NA   PRACE  MODERNIZACYJNE

NA  STRONIE  dlazdrowia.pro 

ZAKUPY  PROMOCYJNE   SĄ  WSTRZYMANE!!

Po informacje proszę dzwonić pod numer telefonu

     (+48)  692  052  136

Była to SUPER OKAZJA Świąteczno-Noworoczna,

aż do wyczerpania promocyjnych zestawów!

Jednak chcę - wręcz muszę oświadczyć, że "ta super okazja"

trwa nadal aż do odwołania!!!

Mam przyjemność udostępnić Wam bardzo dobry, o najwyższej przyswajalności, uzupełniony dodatkowymi substancjami w koniecznej ilości, które są niezbędne, aby działanie kolagenu w naszym organizmie było maksymalne, a przez to zauważalne w każdej potrzebie Twojego ciała.

Otrzymacie wysoką dawkę (aż 5000 miligram) hydrolizowanego kolagenu z ryb a konkretnie ze skóry dorsza atlantyckiego (Gadus morhua), produkcji francuskiej, porcjowanego w dużych saszetkach, (35x150 milimetrów) do rozpuszczenia w kubku lub shakerze dodawanego w ''TEJ PROMOCJI GRATIS!''.

Producentem i pomysłodawcą składu opracowanego przy udziale naukowców działających profesjonalnie w dziedzinie sportu i farmacji jest polska firma:

NUTRICION HOUSE & Aleksandra Jabłońska

ul. Fabryczna 23A, 65-463 Zielona Góra

NIP: 744-14-52-373

REGON: 978108740

Jest ona również wyłącznym dystrybutorem marki

''KOLAGEN PRO'' w Polsce.

Szczegółowo o naukowych badaniach tego kolagenu możecie poczytać na stronach:

www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3780798/

kolagen.pro/bibliografia/

kolagen.pro/certyfikaty/

W tym miejscu dodam tylko, że jakość produktów, jest tak wysoka, że zostały one dopuszczone jako suplement diety z PRAWEM  SPRZEDAŻY  RÓWNIEŻ  W  APTEKACH.

Musicie wiedzieć, że na ponad 60 tysięcy suplementów diety dopuszczonych do obrotu w Polsce, tylko nieliczne mają tak wysoką jakość, że uzyskały prawo do sprzedaży w aptekach.

Kolagen jest lekki dla porównania w kapsułkach innych firm jest tylko 200 miligram, czyli aby nasz organizm otrzymał taką dawkę kolagenu musielibyśmy spożywać aż 25 kapsułek dziennie, proszę sobie samemu przeliczyć jak to nam wyjdzie cenowo – pozornie tańsze opakowanie starczy nam na 2-3 dni a nie na miesiąc, a jeżeli będziemy zażywać mniejszą ilość to codziennie dostarczymy organizmowi mikroskopijną dawkę odpowiednią dla myszki a nie 50-80 kilogramowej osoby, która powinna codziennie spożywać około 60-90 gram białka ogółem w którym do 30% powinno być białko kolagenowe, czyli kolagenu w różnej postaci (zawartego w galaretkach, skórkach, nóżkach, golonkach czy salcesonach) czyli aż 18000 do 27000 miligram dziennie – jaką korzyść uzyskamy stosując np. 3 kapsułki (razem 600 miligram) dziennie.

Przy dawce 5000 miligram stosowanej systematycznie uzyskamy dopiero spektakularne, widoczne rezultaty zdrowotne.

Zalecany szczególnie dla osób uprawiających sport jak piłkarze, sprinterzy, tenisiści, kobiet dbających o urodę, gładką skórę i zdrowe włosy oraz wszystkich, których dotknęły jakiekolwiek bóle kostno-stawowe (kolan, ramion, kręgosłupa - nawet "rwa kulszowa" czy "wypadające dyski"), wysiłkowe czy urazowe (np. złamania, kontuzje).

Stosowanie samego czystego kolagenu, nawet najwyższej jakości mija się z celem, ponieważ aby wbudował się w naszą gładką skórę, zbudował nasze silne kości i twarde zęby, wzmocnił i uchronił od bólu nasze stawy (kolan, ramion czy kręgosłupa) nie wspominając o pięknych włosach i paznokciach czy elastycznych ścianach naszych tętnic i całego układu krwionośnego

– MUSI MIEĆ TOWARZYSTWO przynajmniej witaminy C, Glukozaminy, Chondroityny, kwasu hialuronowego i biotyny w odpowiedniej proporcji, co zostało zrobione w proponowanym Wam - KOLAGENIE PRO. 

W przypadkach chorobowych (uporczywe nawracające bóle w stawach czy osteoporozie), 

lub tylko profilaktycznie, należy zastosować wszystkie trzy preparaty dostępne na stronie, 

czyli również ADEK PRO oraz MAGNEZ PRO.

Daje to synergiczne działanie wszystkich 17 substancji zawartych w takim pakiecie.

Moim skromnym zdaniem brakuje tutaj tylko dodatek krzemu i cynku, które to pierwiastki 

również biorą udział w odbudowie kolagenu w naszym organizmie.

Innymi słowami, aby zbudować dobrze ściany domu musimy zapewnić na budowie cegły, piasek, cement i wodę. Brak lub niedostateczna ilość któregokolwiek składnika uniemożliwi zbudowanie domu.

Tak samo jest w naszych stawach, kościach czy skórze bez zmarszczek lub włosach.

Zawartość jednej saszetki jest następująca:

Hydrolizowany kolagen rybi – 5000 mg

Witamina C – 500 mg

Glukozamina – 400 mg

Siarczan chondroityny – 140 mg

Hialuronian sodu – 20 mg

Biotyna  –  2,5 mg  

Jeżeli ktoś uważa, że to dawka za wysoka można się podzielić z żoną, kochankiem, siostrą czy dziadkiem, wtedy i tak każdy otrzyma 2500 mg kolagenu dziennie, nie będzie tak spektakularnych efektów ale kolagen zrobi swoje i na pewno poczujecie się lepiej niż gdy nie będziecie go stosować wcale.

A teraz słów kilka o PROMOCJI!!!

Sugerowana cena detaliczna wynosi 119 PLN za opakowanie 30 saszetek czyli do zastosowania przez miesiąc. I taka cena jest w niektórych aptekach czy sklepach.

Firma aktualnie w swoich sklepach firmowych zorganizowała promocje i reklamuje sprzedaż w promocji w cenie 99 PLN.

W porozumieniu z kierownictwem firmy została zorganizowana dodatkowa promocja dla ograniczonej ilości opakowań w wysokości dodatkowej obniżki ceny o 10% co w zaokrągleniu daje cenę 89 PLN.

Jakby tego jeszcze było mało koszt przesyłki np. kurierem DPD został obniżony do tylko 10 PLN, oraz do każdego zestawu jest dodawany shaker GRATIS!!!

Zakup w Promocji jest dostępny tylko dla zalogowanych na stronie:

dlazdrowia.pro

Aby można się było zalogować – należy się zarejestrować na odpowiedniej podstronie wyżej wymienionej strony.

Podam Wam trzy znane mi podstrony umożliwiające rejestrację.

Są to:

dlazdrowia.pro/Artur

dlazdrowia.pro/gabinet-zdrowia

dlazdrowia.pro/moje-zdrowie

Po rejestracji na jednej z powyższych stron na podany adres e-mail natychmiast otrzymasz własne ''hasło'' dostępu do strony z promocją dlazdrowia.pro

Dodatkową dobrą wiadomością jest to, że firma na stronie

dlaZdrowia.pro

dla wszystkich zarejestrowanych osób już zawsze będzie umieszczać różne zestawy produktów z stałą promocją czyli przynajmniej 10% bonifikatą w stosunku do cen obowiązujących w sklepach firmowych.

Oczywiście rejestracja nie zobowiązuje do jakichkolwiek stałych zakupów ale umożliwiając zalogowanie się na niej Twoich znajomych czy członków rodziny umożliwisz im również tańsze zakupy.

Dlatego skorzystaj z OKAZJI i wykorzystaj tą SUPER PROMOCJĘ!!!

Ja swój kolagen już otrzymałem – jak widać na załączonym foto,

więc informacje są pewne i sprawdzone!

Może TY sprawisz komuś miłą świąteczną niespodziankę?!

Wszelkich informacji udzielam osobiście, telefonicznie

lub za pomocą messengera

www.facebook.com/Wujek.Mario

tel: 692 052 136

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Rozpoczęcie: 15.12.2018, 15:15, zakończenie: 02.01.2020, 03:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Wujek_Mario

  692 [pokaż]

Lokalizacja

  • Widawa (gmina Widawa)

Informacje dodatkowe

  • Odbiór osobisty jest możliwy po uzgodnieniu i obciążony kosztem przesyłki, dlatego od razu lepiej przekierować przesyłkę do Ciebie.