Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

DZIAŁKA BUDOWLANA SĘDZIEJOWICE NAD GRABIĄ

Cena: 89 000 zł / sztukę

Witam wszystkich . Mamy do sprzedania naszą rodzinna działkę budowlano - rekreacyjną położoną w miejscowości Sobiepany oznaczoną nr. ew. 203/5 w bezpośredniej bliskości przylegając do terenów parku krajobrazowego dorzecza rzeki WARTY , GRABI I WIDAWKI , objęty programem NATURA 2000 . Działka o powierzchni 1000 m 2 , z ogrodzeniem , przyłączem , energetycznym i wodnym , woda z sieci . Na działce są zabudowania mieszkalno rekreacyjne o powierzchni około 36 m2 , dwa pokoje plus łazienka ,taras około 40 m2 , garaż 30 m2 , wiata , oczko wodne , i dużo roślinności , działka całkowicie zagospodarowana , można zgodnie z planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego pobudować dom mieszkalny łącznie z prowadzenie działalności gospodarczej . Do rzeki Grabi 200 m bardzo cicha okolica , ryby , grzyby, jeżyny , spacery teren wolny od przemysłu i autostrad , do sklepu w Brzeskach 2 km , Sędziejowice 5 km, Widawa i Zduńska Wola 12 km . Droga dojazdowa asfaltowa i około 200 równa gruntowa , w okolicy kilka działek .Woda w rzece czysta jak kryształ , prowadzone badania przez Uniwersytet Łódzki wykryły bezkręgowce które żyją tylko w tej rzece . Proszę o wpisywanie w mapy google zapytania RANCZO SOBIEPANY JEST TAM KILKA ZDJĘĆ . WIĘCEJ INFO POD NR. TEL. 501230908.

SPRZEDAJEMY Z CAŁYM WYPOSAŻENIEM MIESZKALNYM I OGRODNICZYM 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Laszczak.pl!

Ostatnie zmiany: 24.08.2019 18:50
Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 14.11.2018, 21:14, zakończenie: 23.09.2019, 18:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


michas66666

  501 [pokaż]

Lokalizacja

  • Sobiepany (gmina Sędziejowice)