Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Operator maszyn i urządzeń

Oferta wygasła!

TWK-ZAG Sp. z o.o. to wiodąca w województwie łódzkim firma z ogólnie pojętej branży gospodarki odpadami oraz przetwarzania odpadów działająca nie przerwanie na rynku od 2004 roku. Obecnie, w związku z intensywnym rozwojem oraz uruchomieniem nowej instalacji do przetwarzania tworzyw sztucznych, poszukuje osoby na stanowisko Operatora maszyn i urządzeń.

Miejsce wykonywania pracy: Wola Łaska.

Opis stanowiska:
• kompleksowa obsługa maszyn produkcyjnych,
• kontrolowanie przebiegu pracy maszyn,
• przeprowadzanie kontroli jakości produktów,
• rozwiązywanie problemów technicznych.

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia min. zawodowego, mile widziane techniczne,
• umiejętności pracy w zespole,
• kreatywności, samodzielności, zaangażowania i
odpowiedzialności.

Co oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w firmie o ogólnopolskim zasięgu w oparciu o
umowę o pracę,
• pracę w miłej atmosferze,
• pracę pełną wyzwań,
• dobre warunki zatrudnienia.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 24.04.2018, 09:38, zakończenie: 23.06.2018, 15:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Wywoz24

 510 [pokaż]

Lokalizacja

  • Wola Łaska (gmina Łask)