Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemFotografia, grafika i video). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

paparazzo.pl | Fotografia Ślubna

Reportaże, sesje ślubne oraz narzeczeńskie, sesje rodzinne – jedne z najważniejszych chwil Waszego życia zatrzymane w pełnych emocji, spontanicznych kadrach.

Utrwalamy dla Was niekreowane obrazy, skupiamy się na ludziach, relacjach między nimi, emocjach – często wieloplanowo. Będąc w centrum wydarzeń staramy się być jak najmniej widoczni by nie zakłócać rytmu Waszego dnia. Zdjęciami opowiadamy Wasze historie, które będziecie mogli wspominać długie lata.

więcej: paparazzo.pl

Zlecenia wykonujemy we dwoje, co daje nam szersze spojrzenie na to, co dzieje się dookoła. Dwa punkty  widzenia tworzące unikalną całość. Mieszkamy w Sieradzu, fotografujemy wszędzie tam, gdzie nas zaprosicie. Zawsze w pełni zaangażowani, spostrzegawczy, kreatywni.

kontakt@paparazzo.pl

Ostatnie zmiany: 04.11.2018 22:19
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 18.07.2016, 02:25, zakończenie: 29.01.2019, 16:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


paparazzo

Lokalizacja

  • cała Polska